Emma Tekelyová – Skinbooster

Venujem sa roky tvárovej gymnastike, používam účinné krémy, ale výživu a hydratáciu potrebuje pleť dodať aj zvnútra. S pribúdajúcimi rokmi totiž schopnosť regenerácie pokožky klesá, pitný režim zaťažuje ľadviny a priveľa hydratačných prípravkov bráni pokožke dýchať. Skinbooster je preto niečo, na čo sme my ženy dlho čakali. Kráse je doslova ušitý namieru.

Céčko aj Béčko som roky užívala samostantne, SkinBooster okrem týchto vitamínov obsahuje kolagén, elastín, selén, keratín a kyselinu hyaluronovú, teda všetko, čo pokožka vekom stráca a potrebuje doplniť. Tento elixír mladosti ma milo prekvapil už po prvom užití. Je to osviežujúci nápoj s príchuťou exotic, taká mňamka ochutená prírodnou stéviou, absolútne bez kalórii. Po jeho vypití nemám 2 hodiny hlad, perfektne uspokojí chuť na sladké, takže je prínosom aj pre líniu.

Skinbooster užívam niekoľko mesiacov a jeho účinky sú viditeľné. Moja pleť je pevnejšia, mladšia, s prirodzeným leskom a tiež vypnutá, akoby vyhladená. Prvé však zareagovali moje nechty, sú pevnejšie a vyzerajú zdravšie.

V zimných mesiacoch som si pridala k Skinboosteru aj užívanie výživového doplnku K2 Anti Age. Zlepšil sa mi spánok a ráno cítim príval energie aj dobrú náladu.

Skutočne platí, dajme telu to, čo si žiada. Odmení sa nám zdravím aj krásou.

Emma Tekelyová

06.02.2019