Nechty

Necht (lat. unguis) je plochá zrohovatená časť, ktorá pokrýva posledný článok prsta na rukách a nohách. Nechty, tak ako aj vlasy sú obohatené o zložku keratínu, ktorý im dodáva pevnosť a hladkosť a chráni ich pred lámavosťou a krehkosťou. V závislosti od správnej starostlivosti, necht dokáže narásť za 10-15 dní približne jeden milimeter, no ak sa starostlivosť zanedbá, necht prestane rásť.

Nechtové lôžko, je časť, z ktorej začína necht vyrastať. Toto miesto je pokryté začiatočnou vrstvou nechtu, z ktorej sa vytvárajú nové tzv. zrohovatené doštičky, pomáhajúce nechtom rásť do dĺžky a hrúbky. Hornou časťou nechta je koreň, ktorú pokrýva nechtový val. Pri koreni sa nachádza mesiačik (lunula), obsahujúci vzduchové bubliny a jeho zafarbenie je bledoružové. Veľmi citlivou časťou nechta je podnechtie, ktoré sa nachádza medzi kožou bruška nechta a nechtom.

Prírodná forma keratínu obsiahnutá v revolučnom beauty koktejli SkinBooster zabezpečuje príjem všetkých dôležitých aminokyselín s obsahom síry, ktorá je nevyhnutná pre rast zdravých a pevných nechtov.

 

SkinBooster a jeho pôsobenie na nechty:
  • Zmierňuje tendenciu štiepenia a lámania nechtov
  • Dodáva nechtom dôležité aminokyseliny na tvorbu kvalitných a tvrdých nechtov
  • Zlepšuje kvalitu nechtov (vrúbkovanie nechtov zmizne)
  • Bieli nechty od žltých škvŕn
  • Dodáva nechtom prirodzený leskkrajší vzhľad bez poškodení

 

„NECHTY SÚ PEVNEJŠIE, TVRDŠIE A LESKLEJŠIE“

PROSTE SEXI