SkinBooster – riešenie pre môj problém

Už dlhšie som na sebe pozorovala, že hlavne mojim vlasom a pleti chýba životVlasy postupne strácali pevnosť, elasticitu a lesk a boli čoraz viac krehkejšie. O tom, koľko ich zostalo po česaní na dlážke ani nehovorím. Podobne na tom bola aj pleť. Vyzerala unavene, bez farby a pružnosti. Všetky moje vonkajšie príznaky dehydratácie mi potvrdila dermatologička aj diagnostika tela, ktorá preukázala nedostatok vody v organizme.

Práve vtedy, keď som „googlila“ a hľadala riešenie pre môj problém som objavila SkinBooster od Kompavy. Ten ma oslovil už hneď svojím názvom a pre mňa tou najpodstatnejšou informáciou, a to tým, že dodáva potrebnú dávku hydratácie pre vlasy, pleť a nechty ZVNÚTRA.

Som si istá, že podobne ako ja, má väčšina žien doma plnú kúpeľňu balzamov, sér či krémov na vonkajšiu starostlivosť. Zabúdame však na to, že vonkajší stav a vzhľad vlasov či pokožky je verným odrazom vnútra. Aj preto som sa rozhodla „zmeniť taktiku“ a zakúpila si SkinBooster.

Po jeho získaní ma ako prvé oslovilo jeho elegantné balenie – krabička s dózou v bielo-zlatej farebnej kombinácii. Ako som už spomínala, SkinBooster sa užíva vnútorne, a to vo forme pitného režimu. Jedno balenie obsahuje 300g prášku, ktoré vám pri jednej dávke denne – t.j. 10g, vydrží na mesiac. Ja osobne som ho pila 2x denne, pretože mi neskutočne chutil a bol pre mňa doslova letným kokteilom! Výhodou tejto formy užívania je nielen zlepšenie pitného režimu (okrem neho som sa samozrejme snažila vypiť poctivo aj min. 2l čistej vody), ale aj 100x lepšia účinnosť oproti tabletám.

A čo v jeho zložení vlastne nájdete? Samých skvelých bojovníkov za vašu krásu! Kolagénové peptidy, kyselinu hyalurónovú, elastín, keratín či vitamíny skupiny B.

Prvé výsledky som zaznamenala asi po 2-3 týždňoch užívania, ktoré som najvýraznejšie videla asi na vlasoch. Získali na pevnosti, akoby znova ožili a stali sa lesklejšími. Takisto pleť bola vypnutá, získala na „hustote“ a elasticite. Zjednotil sa farebný tón.

SkinBooster budem určite užívať aj ďalej. Po prvé som sa na tomto výbornom kokteili stala doslova závislou 🙂 a po druhé, asi ako každá tridsiatnička, aj ja pomaly sledujem, že telo a organizmus musím viac hydratovať a dopĺňať mu potrebné živiny. Ja som sa rozhodla investovať do starostlivosti zvnútra a hlavne včas. Každá žena sa predsa cíti skvele, ak si môže vychutnávať ona, jej partner i celé okolie jej svieži, mladistvý a prirodzený vzhľad.

Vaša zákazníčka Lenka

30.8.2018